LEIDYKLOS "ŠVIESA" MOKYMO CENTRAS - Registracijos / priminimo forma


Arūnė Janulevičienė. Internetinė paskaita pradinių klasių mokytojams „Kaip padėti pradinukui pasitikrinti savo matematines žinias ir pasiruošti tolimesniam mokymosi procesui“


 

Renginį organizuoja Leidyklos "Šviesa" mokymo centras. Turint klausimų dėl renginio kreipkitės į atsakingą asmenį: el. p.

Registraciją į renginį administruoja Klaipėdos rajono švietimo centras (KRŠC). Turint klausimų dėl registracijos į renginį kreipkitės į atsakingą asmenį: el. p.

Registruojantis būtina užpildyti visus žvaigždute (*) pažymėtus laukelius. Įrašykite veikiantį ir teisingą el. pašto adresą.

Pateikdami duomenis Jūs sutinkate, kad KRŠC Jūsų sutikimo pagrindu tvarkytų Jūsų pateiktus duomenis registracijos į renginį tikslu. Daugiau apie KRŠC asmens duomenų apsaugą galite sužinoti paspaudę čia.

Teikdami asmens duomenis, t.y. sutikdami su asmens duomenų naudojimu aukščiau nurodytu tikslu, Jūs esate informuoti, apie:

  • tai, jog Jūsų asmens duomenis KRŠC valdys ne ilgiau nei reikalinga administruoti jūsų duomenis renginio organizavimo tikslais ne ilgiau nei 2 metus nuo renginio dienos, išskyrus atvejus, jei pareikšite nesutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksite anksčiau laiko;

  • tai, jog turite teisę raštu (el. paštu ar paštu) kreipiantis į KRŠC prašyti susipažinti su KRŠC tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, reikalauti ištrinti asmens duomenis ar apriboti jų tvarkymą, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis, bei teisę į asmens duomenų perkeliamumą;

  • savo teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

 

Invalid Input
Blogas el. pašto adresas arba toks el. pašto adresas jau panaudotas registracijoje į renginį. Patikrinkite esamą adresą arba įveskite naują.