LEIDYKLOS "ŠVIESA" MOKYMO CENTRAS - Registracijos / priminimo forma


Nijolė Miliauskaitė. Internetinė paskaita „Sėkmingas ir įdomus startas su lietuvių kalbos ir matematikos testais 2 klasei. Kaip tinkamai pasirengti mokinių pasiekimų patikrinimui“


 

Renginį organizuoja Leidyklos "Šviesa" mokymo centras. Turint klausimų dėl renginio kreipkitės į atsakingą asmenį: el. p.

Registraciją į renginį administruoja Klaipėdos rajono švietimo centras (KRŠC). Turint klausimų dėl registracijos į renginį kreipkitės į atsakingą asmenį: el. p.

Registruojantis būtina užpildyti visus žvaigždute (*) pažymėtus laukelius. Įrašykite veikiantį ir teisingą el. pašto adresą.

Pateikdami duomenis Jūs sutinkate, kad KRŠC Jūsų sutikimo pagrindu tvarkytų Jūsų pateiktus duomenis registracijos į renginį tikslu. Daugiau apie KRŠC asmens duomenų apsaugą galite sužinoti paspaudę čia.

Teikdami asmens duomenis, t.y. sutikdami su asmens duomenų naudojimu aukščiau nurodytu tikslu, Jūs esate informuoti, apie:

  • tai, jog Jūsų asmens duomenis KRŠC valdys ne ilgiau nei reikalinga administruoti jūsų duomenis renginio organizavimo tikslais ne ilgiau nei 2 metus nuo renginio dienos, išskyrus atvejus, jei pareikšite nesutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksite anksčiau laiko;

  • tai, jog turite teisę raštu (el. paštu ar paštu) kreipiantis į KRŠC prašyti susipažinti su KRŠC tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, reikalauti ištrinti asmens duomenis ar apriboti jų tvarkymą, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis, bei teisę į asmens duomenų perkeliamumą;

  • savo teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

 

Invalid Input
Blogas el. pašto adresas arba toks el. pašto adresas jau panaudotas registracijoje į renginį. Patikrinkite esamą adresą arba įveskite naują.