dr. Daiva Jakavonytė–Staškuvienė. Internetinė paskaita pradinių klasių mokytojams „Šiuolaikiškai mokytis skatinančios idėjos serijos Taip! lietuvių kalbos vadovėlyje 4 klasei“

Nuo 2019-05-21 15:00 iki 2019-05-21 16:30
Įdėjo Super User


 

Internetinės paskaitos metu bus pristatytas naujai rengiamas serijos TAIP! lietuvių kalbos vadovėlis 4 klasei. Dalyviai sužinos, kodėl ši mokymosi priemonė yra inovatyvi ir kupina vertingų, mokytis skatinančių idėjų. Seminaro dalyviai susipažins, kaip mokiniai skatinami domėtis knygomis, tapti gerais ir sumaniais skaitytojais; aiškinsis, kokios pasirinktos skaitymo strategijos padeda ketvirtokams suprasti kūrinyje keliamas problemas ir atrasti jų sprendimo būdus. Kaip ketvirtokai naudodamiesi vadovėlio medžiaga mokysis pasirinkti ir nusibraižyti tinkamiausią mąstymo žemėlapį. Bus parodyta, kaip mokiniai mokysis ne tik analizuoti informaciją elektroninėje aplinkoje, bet ir pasinaudoti internetinių svetainių galimybėmis kurti įdomias, šiuolaikines pasakas ir kitus darbus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Komentarai

Gravatar
Dalytė Laukaitienė
Šįkart nepavyko prisijungti. Labai prašau, gal galėtumėt atsiųsti internetinės paskaitos įrašo nuorodą. Gal galėčiau gauti pažymėjimą. Dėkoju.

1000 liko ženklų


Back to top