doc. dr. Mindaugas Tamošaitis. Internetinė paskaita istorijos mokytojams „Ruošiuosi istorijos egzaminui“

doc. dr. Mindaugas Tamošaitis. Internetinė paskaita istorijos mokytojams „Ruošiuosi istorijos egzaminui“

Nuo 2019-03-21 14:30 iki 2019-03-21 16:00

Įdėjo Super User


 

 

2019 m. birželio 18 d. tūkstančiai Lietuvos abiturientų laikys istorijos valstybinį egzaminą. UAB „Baltų lankų“ vadovėliai“ išleido metodinių priemonių seriją „Ruošiuosi istorijos egzaminui“, kurią sudaro trys leidiniai: „Ruošiuosi istorijos egzaminui: konspektas abiturientui“, „Ruošiuosi istorijos egzaminui: 11 klasė. Praktinės užduotys ir atsakymai“, „Ruošiuosi istorijos egzaminui: 12 klasė. Praktinės užduotys ir atsakymai“.

Šių leidinių serijos paskirtis – padėti moksleiviams kuo geriau pasiruošti istorijos egzaminui. Minėtos mokymo priemonės skirtos ne tik moksleiviams, bet ir mokytojams. Papildomos mokymo priemonės mokytojams gali pasitarnauti ruošiant 11 ir 12 klasės moksleivius istorijos egzaminui.

Metodinio seminaro tikslas – patarti (pateikti rekomendacijų) mokytojams, kaip efektyviau naudoti serijos „Ruošiuosi istorijos egzaminui“ leidinius rengiant moksleivius istorijos valstybiniam egzaminui.

Seminaro metu mokytojai ne tik gaus konkrečių patarimų, bet ir turės galimybę padiskutuoti, pateikti klausimų lektoriui.

Paskaita vyks 2019 m. kovo 21 d. 14.30 val.