Judita Džežulskienė. Internetinė paskaita „Kaip sudominti paauglius lietuvių kalba?“

Judita Džežulskienė. Internetinė paskaita „Kaip sudominti paauglius lietuvių kalba?“

Nuo 2018-12-06 11:00 iki 2018-12-06 12:30

Įdėjo Super User

Kategorijos: Paskaitos

Žymos: Judita Džežulskienė

Peržiūros: 3231


 

 

Kviečiame registruotis į virtualią paskaitą „Kaip sudominti paauglius lietuvių kalba?“, kurioje bus siūlomi didaktiniai sprendimai, kaip 7 klasės mokiniai galėtų aktyviai, įdomiai ir prasmingai mokytis lietuvių kalbos.

Naujo Lietuvių kalbos vadovėlio 7 klasei autorė Judita Džežulskienė pristatys į aktyvų mokymą(si) įtraukiančią metodiką, grindžiamą sisteminio ir komunikacinio metodų derinimu, literatūros ir kalbos integraciniais ryšiais.

Autorė pateiks įvairių užduočių pavyzdžių, kaip mokant kalbos pasitelkti mokinių turimas žinias, gyvenimo ir kultūrinę patirtį, įtraukti į kalbos reiškinių tyrinėjimą, padėti suprasti fonetinių, morfologinių, sintaksinių reiškinių paskirtį grožiniuose ir negrožiniuose tekstuose, taikyti įgytas kalbos žinias įvairiose bendravimo žodžiu ir raštu situacijose.

Bus siūlomi sprendimai, kaip pasitelkiant įvairius skaitmeninius išteklius, vaizdinę medžiagą, galima padėti veiksmingai mokytis, suprasti aptariamus kalbinius reiškinius įvairiuose socialiniuose ir kultūriniuose kontekstuose. Po paskaitos autorė atsakys į Jums kilusius klausimus.

Paskaita vyks gruodžio 6 d. (ketvirtadienį) 11.00–12.30 val.