Prisijungimas

Mokomasis filmas: Penki patarimai pradedančiajam mokytojui

1,974
by Julius Adomkus, 4 years ago
0 0

Mokomasis filmas „Penki patarimai pradedančiajam mokytojui" skirtas padrąsinti ir pastiprinti jauną, tik pradedantį dirbti mokykloje mokytoją, suteikiant jam pagrindines gaires, kuriomis jis galėtų vadovautis pirmaisiais mokytojavimo metais.
Pirmieji metai mokykloje pedagogui neretai būna sunkūs. Trūksta patirties, įgūdžių, dažnai -- ir pasitikėjimo savimi. Nieko keisto, kad labai intensyviame mokyklos gyvenime, kasdien užklumpa įvairiausios problemos, jauni mokytojai dažnai pameta esmines atramas, sutrinka ir nusimena, o gal net suabejoja savo profesijos pasirinkimu.
Šio mokomojo filmo struktūra -- penki patarimai, padėsiantys pradedančiajam mokytojui nepamesti esmės ir tikslo, sėkmingai susidėlioti prioritetus, nesusipainioti smulkmenose ir tiesiog geriau, stipriau jaustis.
Patarimus teikia Mokyklų tobulinimo centro programų direktorė Marina Vildžiūnienė (www.mtc.lt), Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo pagrindų katedros docentė dr. Rita Makarskaitė -- Petkevičienė ir Lietuvos mokytojai. Mokomąjį filmą parengė: UAB Mokomieji filmai
https://www.facebook.com/mokomiejifilmai
© Ugdymo plėtotės centras, 2014
http://www.upc.smm.lt/

Go to top
Virtuali Mokymosi Aplinka vma.lt